Nahrávání... Nahrávání...

KINET

Jsme vývojářská společnost s desetiletou tradicí a bohatými zkušenostmi ve vytváření interaktivních HbbTV aplikací. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní řešení na klíč včetně měření a vyhodnocení kampaní, konzultace i potřebné technologické zázemí.
Jsme nezávislá firma a na požadavky svých klientů reagujeme pružně.
Naše HbbTV aplikace jsou perfektně odladěné pro televizní vysílání a mají minimální chybovost. Díky tomu jsme získali důvěru mnoha českých i zahraničních klientů a velmi rádi mezi nimi uvidíme i vás.

Historické milníky

2007 Vzniká společnost KINET s.r.o.
2012 Seznamujeme se s technologií HbbTV
2013 Stáváme se technologickým partnerem českých Radiokomunikací
2014 Vytváříme první HbbTV aplikaci pro FTV Prima
2015 Spouštíme službu Prima Letáky a mnoho dalších
2018 Spouštíme službu HbbTV Creator

O nás

Vyvíjíme HbbTV aplikace na míru

Máme rozsáhlé zkušenosti s vývojem interaktivních HbbTV aplikací a naše znalosti dokážeme skvěle zužitkovat tak, aby výsledná realizace splňovala představy zákazníka. Aplikace dokážeme ušít na míru marketingovým potřebám inzerenta.

Měříme HbbTV aplikace

Nedílnou součástí našich realizací je vždy přehledný analytický nástroj pro měření přístupů a vyhodnocení chování uživatelů v HbbTV prostředí. Ze získaných statistických dat dokážeme klientům přinášet návrhy na další rozvoj jejich aplikací.

Zabezpečujeme provoz aplikací

Díky unikátní infrastruktuře určené pro televizní vysílání zajišťujeme provoz HbbTV aplikací a služeb s nejvyšší mírou spolehlivosti. Kvalitní infrastruktura garantuje oslovení maximálního počtu diváků dle požadavků zákazníka.